KOHUS KINNITAS OÜ SAAREMAA LIHATÖÖSTUS SANEERIMISKAVA - Koch & Partnerid

KOHUS KINNITAS OÜ SAAREMAA LIHATÖÖSTUS SANEERIMISKAVA

Koch & Partnerid

20. juunil 2023. a kinnitas Tartu Maakohus OÜ Saaremaa Lihatööstus saneerimiskava. Kõigi osapooltega koostöös ette valmistatud ja kohtu poolt värskelt kinnitatud saneerimiskava on perspektiivile suunatud ning pakub ettevõtjale mõistliku väljavaate elujõulisuse tagamiseks. Kava näeb ette lisaks kulude optimeerimisele kogu ettevõtte töö muutmist efektiivsemaks ja tõhusamaks, et tervendada selle majanduslikku seisu. Saneerimiskava eesmärk ei ole pelgalt ellujäämine, vaid eelduste loomine uueks kasvuks, mis võimaldaks tulevikus muu hulgas ka uute töökohtade loomist. OÜ Saaremaa Lihatööstus saneerimiskava kinnitamine on töövõit, mis tõestab, et ükski olukord ei ole lootusetu ning kava kinnitamine annab ka teistele raskustesse sattunud ettevõtjatele põhjust vaadata tulevikku helgemalt. Saneerimisseadustik õigusliku päästerõngana täidab kenasti oma ülesannet.

OÜ`d Saaremaa Lihatööstus nõustas saneerimismenetluses (saneerimisavalduse ettevalmistamisel, saneerimismenetluse algatamisel, saneerimiskaitse saamisel ning kava kinnitamisel) vandeadvokaat Paavo Koch.

Loe ka: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120205736/tartu-maakohus-kinnitas-saaremaa-lihatoostuse-saneerimiskava-leedo-peab-kohtuotsust-edulooks

Kui soovid selle teema kohta rohkem teada saada, palun võta meiega julgelt ühendust. #saaremaalihatööstus, #saneerimiskaitse, #saneerimine, #nõuariigiltkaitset.